ساخت انواع باکس و کاور


ساخت کاور

باکس های متنوعی برای کاربردهای مختلف با متریال پلکسی گلاس ساخته می شود . دسته باکس هایی که از آن ها  به عنوان کاور محصولات استفاده می شوند را  اصطلاحا کاور می نامیم . یکی از پرکاربردترین استفاده کاوردر ماکت های معماری باکس های نمایش کالا ، باکس کادو و .. می باشد. مزیت استفاده از کاور با متریال پلکسی گلاس مقاومت در برابر ضربه و ایمنی بیشتر آن نسبت به شیشه می باشد


ساخت انواع باکس

  – صندوق انتقادات و پیشنهادات

  – باکس گل

  – باکس های نوری 

به  جعبه های ساخته شده با متریال پلکسی گلاس که به منظور های مختلف و برای مصارف متنوعی از جمله : نمایش کالا و محصولات خاص و نگهداری از آنها مورد استفاده قرار می گیرند باکس پلکسی گلاس گفته می شود .

این باکس ها تحت عناوین مختلفی مانند صندوق انتقادات و پیشنهادات که یکی از نیازهای اصلی هر فضایی که در آن تعامل بین دو گروه در جریان است ساخته می شوند و بنا به طرح و نیاز فضا می توانند در ابعاد و اشکال مختلفی ساخته شوند.

باکس های تزئینی که این روزها بسیار پرطرفدار می باشند همگی از متریال پلکسی گلاس ساخته شده اند . می توان از این باکس ها در موزه ها ، نمایشگاه ها و برای مصارفی مثل هدیه های جذاب و خاص ، سفره عقد و برگزاری مراسم و … نیز از آن ها استفاده کرد.

می توان از این باکس ها برای نورپردازی فضا در دکوراسیون داخبلی نیز استفاده کرد . امکان ایجاد نور در این متریال مدرن و مینیمال می تواند طراحی خارق العاده ای برای تامین نور در فضا از طریق فرم های مختلف نیز باشد.

شروع گفت و گو
سلام چطور می تونم کمکتون کنم ؟ 👋