کاربردهای پلکسی چیست ؟

کاربردهای پلکسی چیست ؟

کاربردهای پلکسی چیست ؟ 725 725 admin

 

متریال پلکسی ویژگی های منحصر بفردی دارد که استفاده از انواع ورق پلکسی را امروزه به یکی از اولین انتخاب ها برای طراح ها و صاحبین صنایع مختلف تبدیل کرده است . به طور خلاصه مقاومت بسیار بالای پلکسی ،سبک بودن ،انعطاف پذیری بالا و به تبع آن امکان برش و خم کاری آسان تر انواع ورق پلکسی برای ساخت و ساز انواع محصولات با پلکسی ، نشکن بودن و امنیت بالا برای جابجایی و نصب در فضا (هم برای مخاطبان آن فضا و هم برای سازندگان ) ویژگی های منحصر بفردی است که انواع ورق پلکسی را به یک متریال محبوب و کاربردی تبدیل کرده است . با توجه به پتانسیل بالای انواع ورق پلکسی ، همواره شاهد جایگزینی پلکسی به عنوان بهترین ، مقاوم ترین و متفاوت ترین متریال موجود در دنیا در مقابل شیشه و سایر مصنوعات شیمیایی دیگر هستیم.

 

در وبلاگی که همه چیز درباره پلکسی را توضیح داده ایم به کاربردهای گسترده ای از انواع ورق های پلکسی به صورت تیتروار و کلی اشاره کرده بودیم . در این وبلاگ نئوپلکس اما با نگاهی متفاوت درباره ی بخشی از کاربردهای پلکسی در صنعت با شما حرف می زنیم که کاربردهای مستقیم پلکسی در ساخت و ساز را به بهترین و عملی ترین شکل ممکن با جزییات برای شما توضیح می دهیم . با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

 

 

 

صنعت تبلیغات و بسته بندی

 

انواع ورق پلکسی به عنوان یکی از پرمصرف ترین متریال ها در صنعت تبلیغات و بسته بندی اینروزها حرف اول را می زند . تنوع رنگ بالای پلکسی ، ضخامت های مختلف انواع ورق های پلکسی و از همه مهم تر انواع مختلف ورق های پلکسی گلاس مانند : پلکسی گلاس شفاف ، پلکسی گلاس رنگی ، ورق مولتی استایل ، ورق کریستال ، ورق پت ، ورق دیفیوزر ، انواع یراق پلکسی ، لوله میلگرد پلکسی امکان طراحی و اجرای خلاقانه انواع طرح پلکسی را به طراح های این حوزه ، علی الخصوص گرافیست ها می دهد.

هر کسب و کاری که مکانی برای ارائه خدمات یا فروش محصول تحت عنوان شرکت یا مغازه ، آموزشگاه یا پاساژ داشته باشد ، حتما برای معرفی خود در بخش های مختلفی نیاز به انواع تابلوی سر در ، استند و انواع قفسه می باشد . یکی از مصارف و کاربردهای اصلی پلکسی نیز در همین بخش است . ساخت انواع لوگو با پلکسی ، به صورت باکس پلکسی ساده ، باکس پلکسی نوری و حروف برجسته ی پلکسی با رنگ و اجرای انواع طرح پلکسی یکی از کاربردهای اصلی پلکسی برای صاحبان طیف گسترده ای از کسب و کارها می باشد .

وقتی گرافیست به عنوان طراح برای مجموعه ای یک لوگو طراحی می کند ، حتما در گام بعدی در ذهن اش اجرای آن لوگو را برای تابلوی سردر آن شرکت یا مغازه ، استندها و قفسه ها ، پارتیشن های جدا کننده ی فضا را با انواع ورق پلکسی در ذهن خود تجسم می کند .

وقتی گرافیست یا مجموعه ی طراحانی که برای هویت بصری یک برند اتاق فکر تشکیل می دهند و به ایده پردازی و تبادل انواع ایده های اجرایی برای طراحی داخلی آن مجموعه می پردازند دور هم جمع کی شوند ، حتما نمونه هایی که پس از این جلسات ساخته می شوند با انواع ورق پلکسی ، اجرای انواع طرح پلکسی و سر و کار داشتن با کارگاه خدمات برش لیزر و فروشنده ی انواع ورق پلکسی گلاس پیش می رود .

در پاساژ ها ، آموزشگاه ها ، مراکز خرید ، فرودگاه ها ، داروخانه ها ، مکان های سامانه های حمل و نقل ، بانک ها و هر مجموعه ای که آدمی برای گرفتن خدمات و محصولات به آنجا مراجعه می کند ، حتما انواع تابلوهای راهنما و اعلانات در آن فضا با انواع ورق های پلکسی اجرا شده است . پلکسی به عنوان یک متریال قدرتمند در فضاهای داخلی اداری و آموزشی به طرا ح ها این امکان را می دهد که با دیدی باز بدون هیچ مانعی برای اجرایی کردن ایده ی خود هر آنچه در ذهن دارند را با قابلیت اجرای انواع طرح پلکسی عملی کنند.

راهنمای طبقات در مراکز خرید و ادارات و سازمان های بزرگ یکی از مهم ترین نیازهای آن فضاست . متنوع ترین رنگ بندی ای که انواع ورق پلکسی دارد در کنار ضخامت های مختلف پلکسی ، به همراه خدمات برش لیزر و اجرای انواع طرح پلکسی با چاپ و استیکر ، انواع ورق های پلکسی را به بهترین ، زیباترین و پر مصرف ترین متریال موجود تبدیل کرده است .

ساخت جاکاتولوگی و جا بروشوری و ساخت انواع استندهای تبلیغاتی یکی از مصارف اصلی پلکسی در صنعت تبلیغات است . هر محصولی در هر حوزه ای برای ارائه و فروش ، نیاز به بهترین و اثرگذارترین

روش معرفی دارد . لذا طراحی و اجرای انواع استندهای تبلغاتی پلکسی، استندهای ارائه محصولات با انواع ورق های پلکسی مانند استندهای دارویی پلکسی ، استندهای آرایشی و بهداشتی پلکسی ، قفسه های نمایش محصولات با اجرای انواع طرح پلکسی یکی از مهم ترین کابردهای پلکسی به شمار می رود.

موضوع مهم دیگری که در شرکت ها و کارخانه های تولیدی محصولات بسیار مهم است ، طراحی و اجرای خلاقانه ی بسته بندی یک محصول است . یکی از متریال های اصلی که حتما صاحبان صنایع تولیدی برای صنعت بسته بندی در نظر دارند ، انواع ورق پلکسی ست . انعطاف پذیری بالای پلکسی ، مقاومت بالای پلکسی در شرایط دمایی متفاوت ، نشکن بودن انواع ورق پلکسی ، امکان اجرای انواع طرح پلکسی با توجه به امنیت بالای پلکسی آن را به جایگزین حتمی ای برای صنایع دارویی تبدیل کرده است . علاوه بر استفاده از پلکسی در صنعت بسته بندی ، همانطور که گفتیم در طراحی و ساخت انواع استندهای ارائه ی محصولات نیز از انواع ورق های پلکسی استفاده می شود.

مناسبات ، اعیاد و تاریخ های مهم برای هر کسب و کاری یکی از مهم ترین روش های برقراری ارتباط با مخاطب می باشد . طراحی انواع تندیس پلکسی و لوح تقدیر با انواع ورق پلکسی یکی از کاربردهای مهم پلکسی می باشد . طراحی تندیس و لوح تقدیر پلکسی در مسابقات ، یادبودها و تقدیرهای مهمی که از اشخاص مهم می شود یکی از چالش های همیشگی طراحان و گرافیست هاست که با امکان اجرای انواع طرح پلکسی و امکانات و قابلیت های منحصربفرد پلکسی یکی از دغدغه های اصلی طراحان را در اجرایی کردن ایده هایشان برطرف می کند.

استفاده از انواع ورق پلکسی در بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از جذاب ترین کاربردهای پلکسی ست. یکی از ملزومات بیلبوردهای تبلیغاتی جذب مخاطب در سریع ترین زمان ممکن است ، به همین دلیل طراحی خلاقانه ، با جذاب ترین رنگ بندی ممکن درطراحی بیلبوردهای تبلیغاتی حرف اول را می زند . استفاده از پلکسی یه عنوان متریالی که می تواند به صورت باکس نوری در ابعاد بزرگ با رنگ بندی متنوع ای اجرا شود برای طراحان و گرافیست ها بسیار جذاب است . امکان اجرای پلکسی به عنوان تابلوی حروف برجسته در مقیاس بزرگ و انواع باکس نوری و قابلیت فرم پذیری بالای پلکسی و برش لیزر در ابعاد مختلف به صورت دوبعدی و تک بعدی یکی از کاربردهای انواع ورق پلکسی در صنعت تبلیغات محصوب می شود.

ما در نئوپلکس به عنوان بزرگ ترین سایت فروش پلکسی ، علاوه بر اینکه به عنوان فروشنده انواع ورق پلکسی با مناسب ترین قیمت ، بالاترین موجودی و سریع ترین زمان ممکن در کنار شما هستیم ، نوید این را به شما مخاطبان عزیزمان می دهیم که با بهترین طراح ها و گرافیست ها امکان طراحی ، ساخت ،اجرا و نصب انواع طرح پلکسی در کارگاه خدمات برش لیزر نئوپلکس و ساخت و نصب انواع بیلبوردهای تبلیغاتی ،انواع تابلوهای سر در پلکسی ، تابلوهای حروف برجسته پلکسی ، انواع استندهای تبلیغاتی پلکسی ، استندهای آرایشی و بهداشتی پلکسی ، تابلوهای راهنمای طبقات و تابلوهای اعلانات پلکسی ، انواع تندیس پلکسی ، لوح تقدیر پلکسی و هر آنچه با انواع ورق پلکسی قابل اجراست همراه شما هستیم .

با نئوپلکس ایده های خود را اجرایی کنید .

شروع گفت و گو
سلام چطور می تونم کمکتون کنم ؟ 👋